stavby rekonstrukce sanace zdivaNaše služby

Sanace vlhkého zdiva

Naše hlavní a nejdůležitější činnost ve stavebnictví je sanace vlhkého zdiva a vad betonových konstrukcí vč. sanace a izolace plochých střech, sanace panelákových lodžií a balkónů. Sanace zdiva a železobetonových konstrukcí provádíme technologiemi – chemické tlakové injektáže, hydroizolační difuzně otevřené stěrky a nátěry, sanační omítky, vzduchové odvětrávané podlahy a stěny, mírná drátová elektroosmóza. Veškeré sanace zdiva a betonových prvků vám navrhneme a provedeme. Navrhneme a zrealizujeme také novou skladbu střešního pláště vč. sanace napadeného dřeva. Vytvoříme vám posudek vč. průzkumu mokrého, vlhkého zdiva a střešních plášťů. Provádíme dozor investora. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti stavebnictví a hlavně bez reklamací. Mezi naše zákazníky v oblasti sanací patří hlavně bytová družstva, státní organizace, soukromí investoři, ale také řešíme problémy i těch největších firem ve stavebnictví u nás. Provádíme zásadní a účinné aplikace, které vám i vašemu domu pomůžou. V naší práci jsme se už několikrát setkali se stavbami, kde se již několikrát investoři pokoušeli o sanace jejich objektů, ale k jejich smůle si vždy vybrali nesprávné firmy a aplikace. Mezi nejhorší a nejvíce opravované zakázky jsou zakázky, kdy si zákazníci nechávají od různých firem aplikovat různé fólie, alchymistické krabičky, zavodňovací systémy atd. Vždy jsou tyto aplikace naprosto neúčinné a peníze jsou doslova vyhozené. Naše společnost spolupracuje s vynikajícími materiály a technologiemi. Pro sanace a izolace používáme ty nejlepší evropské materiály od firem SCHOMBURG, HAHNE atd. Našim cílem je 100% odvedená práce a spokojenost zákazníka.

Stavby na klíč

Stavební společnost Sanace Vape s.r.o. postaví jak občanskou, tak bytovou i průmyslovou stavbu na klíč. Společně s vámi architektonicky navrhneme stavbu a vypracujeme projekt vč. vyřízení stvebního povolení. Samotnou realizaci stavby provedeme i vč. samotného stěhování. Při realizaci díla jsme s investorem stále v kontaktu a snažíme se vždy společně hledat cesty ke zkvalitnění stavby.

Rekonstrukce

Od drobných oprav až po složité rekonstrukce vám nabídneme maximální kvalitu, péči a odbornost. Při provádění rekonstrukcích jsme vám schopni zajistit např. statické výpočty, projekty, průzkumy, vizualizace ale také pomoc při výběrech kvalitních materiálů vč. zajištění odborných konzultací. Výsledkem rekonstrukce by měla být vaše spokojenost a klid.

Zateplování střešních plášťů a fasád vč. sanačních opatření povrchů fasád

Firma Sanace Vape s.r.o. je registrována v seznamu odborných dodavatelů v rámci programu Ministerstva životního prostředí ZELENÁ ÚSPORÁM. Provádíme odborné zateplování fasád s certifikací. Zateplujeme bytové domy, panelové domy, rodinné domy, komerční budovy, střešní pláště, podkroví, podlahy atd. Provedli jsme již mnoho zateplení budov vč. zateplení střešních plášťů a s tím spojených sanací lodžií, reprofilací vad betonových konstrukcí.

Dále provádíme sanační opatření na povrchu fasád opatřených kontaktním zateplovacím systémem ETICS, napadených biodeteriogeny – řasami a plísněmi.

Půjčovna nářadí

Stavební stojky PERI a DOKA, Lešení HAKI, Trubkové lešení

Všechna práva vyhrazena | © 2005 - 2018 Sanace Vape s.r.o. | Sitemap | Kontakty | RSS | Log in | Webdesign by GTweb