stavby rekonstrukce sanace zdivaProfil firmy

Sanace Vape s.r.o. vznikla v roce 2005 jako stavební firma se zaměřením na sanaci vlhkých objektů, betonových konstrukcí a plochých střech. Postupem času začala nabízet veškeré stavební práce a to prakticky po celém území ČR, zejména pak v pražském a středočeském kraji. Každý rok provede firma cca 25 staveb většího charakteru. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená Úsporám. Jsme držiteli certifikátů systémů BAUMIT, RIGIPS, ICOPAL, SCHOMBURG, HAHNE, BASF, VEDAG, LAFARGE, AMF, EKOLAK, KNAUF, SCHOMBURG, atd.

Zaměření firmy je směrováno hlavně na sanace zdiva, betonu a plochých střech. Dále se zabýváme stavebními pracemi od údržeb po kompletní stavby “na klíč” charakteru jak pozemního – výstavba bytová, průmyslová i ve sféře obchodu a služeb. Kromě základních činností provádí společnost také specializované činnosti i samostatně – sanace vlhkého zdiva, zakládání staveb, sádrokartony, tesařské práce, sanace zdiva a střešních plášťů, speciální izolace (chemické, PVC, atd.) veškeré profesní práce, zámečnické práce, klimatizace, servis diesel agregátů, vodorovné dopravní zančení VDZ, demolice i úzce specializované činnosti, inženýrská činnost, projekční činnost, dozor investora, průzkumy a návrhy v oblasti střešních poruch a vlhkého a mokrého zdiva. Velikostně provádí práce pod 100 tis.Kč, ale také i práce nad 30mil.Kč.

Společnost je pojištěna na odpovědnost do výše 30mil. Kč.

Na provedené práce poskytujeme záruky až 96měsíců.

Vybavenost odpovídá plně rozsahu prací. Firma má možnost dostatečného množství mechanizace pro výstavbu a další prostředky pro úspěšnou realizaci prací včetně nářadí, vlastního lešení apod.

Všechna práva vyhrazena | © 2005 - 2018 Sanace Vape s.r.o. | Sitemap | Kontakty | RSS | Log in | Webdesign by GTweb